12 жовт. 2022

ПІДГОТОВЛЕНО БРОШУРУ ПРО ТЕ, ЯК ПОВЕРНУТИСЯ ДО НАВЧАННЯ В УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ ІЗ-ЗА КОРДОНУ

У будь-який момент українські діти можуть повернутися до навчання у своїй школі в Україні та перевестися з однієї форми навчання на іншу (наприклад, з дистанційної на очну).
11 жовт. 2022

Про проведення STEAM-змагання для учнівської молоді

«РІА — Physics in Advent»
10 жовт. 2022

У МОН оприлюднено номери психологічної допомоги

10 жовтня у День ментального здоров’я в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність.
9 жовт. 2022

БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ: ЯКЩО ВАША ДИТИНА ПІД ЧАС ЯДЕРНОГО ВИБУХУ – У ШКОЛІ АБО САДОЧКУ

Якщо дитина під час ядерного вибуху перебуває у школі або садочку, вона має залишатись там в укритті з іншими дітьми.
8 жовт. 2022

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО-2022 МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ КОШТИ АБО ПЕРЕРАХУВАТИ ЇХ НА ПОТРЕБИ ЗСУ

Особам, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, буде повернуто частину сплачених, але не використаних для підготовлення тестувань коштів. Сума, що підлягає поверненню, залежатиме від регіону, де вступник планував складати тестування.
7 жовт. 2022

«ВИВЧАЮ – НЕ ЧЕКАЮ»: ПРЕЗЕНТОВАНО МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ УЧНЯМ 1-4 КЛАСІВ ВИВЧАТИ МАТЕМАТИКУ ЗА УКРАЇНСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ

Громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю».
6 жовт. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК ВИЙТИ ЗІ СТАНУ ЗАВМИРАННЯ

.
5 жовт. 2022

ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ: ВАЖЛИВІСТЬ ГРИ ДЛЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської експерти відзначають важливість ігрових занять із дітьми.
4 жовт. 2022

Онлайн-курс для учнів 5–9-х класів «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій»

Метою курсу є надання теоретичних знань з основ цивільного захисту та практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації.
3 жовт. 2022

З яких предметів учні складатимуть ДПА у 2022/2023 навчальному році

Міністерство освіти і науки визначило перелік предметів, з яких проводитиметься Державна підсумкова атестація в 2022/2023 навчальному році (наказ МОН від 12.09.2022 № 808).