5 вер. 2022

ЯК УЧИТЕЛЯМ РОЗПОЧАТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПІД ЧАС ВІЙНИ: ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ПРОЄКТУ #STOP_SEXТИНГ

Команда освітнього проєкту #stop_sexтинг підготувала порадник для вчителів про те, як розпочати новий навчальний рік під час війни. Він містить інформацію про обов’язкові правила поведінки, які допоможуть зберегти життя дорослих та дітей у разі екстреної ситуації.
4 вер. 2022

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ У ТРИВОЖНІЙ СИТУАЦІЇ: ПОРАДИ САЙТУ «ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ»

Під час війни діти потребують особливого піклування, адже відчувають тривогу, паніку та страх дорослих. Експерти проєкту «Довідник безбар’єрності» розробили довідкові матеріали на основі рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, що допоможуть мінімізувати негативний вплив на психіку дітей.
3 вер. 2022

ПІДГОТОВЛЕНО БРОШУРУ ПРО ТЕ, ЯК ЗДОБУВАТИ УКРАЇНСЬКУ ОСВІТУ ДІТЯМ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА КОРДОНОМ

Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з Міністерством освіти і науки підготували брошуру про організацію навчання дітей, які тимчасово перебувають з родинами за кордоном та бажають продовжувати здобувати українську освіту.
2 вер. 2022

НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ: ВИДАВНИЦТВО «РАНОК» НАДАЛО ДОСТУП ДО ПІДРУЧНИКІВ ЗА ПРОГРАМОЮ НУШ

Два мільйони українських учнів 1–5 класів, які навчаються за програмою НУШ в умовах війни, отримають доступ до сучасних електронних підручників. Ці навчальні книги видавництво «Ранок» розміщує безкоштовно на освітньому ресурсі.
1 вер. 2022

Перший дзвоник онлайн у нашому закладі

Сьогодні, 01.09.2022 у нашому закладі пролунав перший дзвоник онлайн для здобувачів освіти нашого закладу та проведені перші уроки на тему "Ми українці: честь і слава незламним!"
1 вер. 2022

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань.

.
31 серп. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯКІ СКЛАДНОЩІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В ДИТИНИ ПІД ЧАС ПОВЕРНЕННЯ ДО НАВЧАННЯ

Міністерство охорони здоров’я спільно з дитячою психологинею Світланою Ройз підготували поради для батьків. Рекомендації допоможуть впоратися з викликами, що можуть виникнути під час повернення до навчання.
30 серп. 2022

Запрошення на міжнародну педагогічну онлайн-конференцію

30 серпня о 10:00 відбудеться Міжнародна педагогічна онлайн-конференція «Навчання під час війни. Як не допустити освітньої катастрофи», у межах якої заплановано презентацію проєкту «Навчання без меж» для всіх, хто бажає навчати й навчатися незалежно від обставин.
29 серп. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Продовжується набір учнів до 1-го класу.
28 серп. 2022

28 СЕРПНЯ – ВЕБІНАР «ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА, ЇЇ НАСЛІДКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПРОЯВУ У РІЗНОМУ ВІЦІ»

28 серпня 2022 року відбудеться вебінар на тему «Психологічна травма, її наслідки та особливості прояву у різному віці» у межах проєкту «Батьківський HUB».