1 лист. 2022

Лекція від ГО "Дівчата" на тему:"Основи жіночої контрацепції"

01.11.2022 відбулася лекція у онлайн-форматі для учнів 9-11 класів.
31 жовт. 2022

УЦОЯО ПІДГОТУВАВ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ЧИТАЦЬКОЇ ТА МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА РІВНІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

За підсумками загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2021 року експерти Українського центру оцінювання якості освіти підготували методичні рекомендації щодо формування читацької та математичної компетентностей учнів на рівні початкової освіти.
29 жовт. 2022

Уроки про безпеку під час війни

Метою уроків є розвиток нових навичок та формування компетенцій поведінки дітей під час перебування на вулиці або вдома в умовах війни.
28 жовт. 2022

Семінар "Герої живуть вічно"

Семінар приурочений з нагоди 78- річниці вигнання нацистських окупантів з України
27 жовт. 2022

У ЖОВТНІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

27 жовтня 2022 року у межах Глобального тижня медіаграмотності національний проєкт «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які виконуються IREX, проведуть національний тест з медіаграмотності.
26 жовт. 2022

Учителів фізкультури запрошують на конференцію 27.10.2022 року о 12.00

Ця освітня онлайн-конференція третій рік поспіль об'єднує активних педагогів, тренерів, експертів освітньої галузі та психологічного напрямку, а також батьків та опікунів, організації, які дотичні до освітянського, спортивного ком’юніті та тих, хто відстежує тренди.
21 жовт. 2022

Шановні учні! З 24.10 по 30.10.2022 розпочинаються осінні канікули.

Початок навчання з 31.10.2022 за розкладом у дистанційному режимі на платформі human.
20 жовт. 2022

20 жовтня шкільний офіцер поліціїї Клименко Дмитро Вячеславович провів онлайн зустріч для учнів 5-6 класів нашаго закладу за темою: "Мінна безпека під час воєнного стану"

Під час зустрічі офіцер детально розповів алгоритм дій під час повітряних тривог. Також учні отримали нагальну інформацію щодо мінної безпеки, перелік необхідних речей при спуску до бомбосховищ.
17 жовт. 2022

9 листопада відбудеться радіодиктант національної єдності

У День української писемності та мови традиційно відбудеться найбільший україномовний флешмоб – Радіодиктант національної єдності.
13 жовт. 2022

Оголошено конкурси підручників для 1-х, 5–6-х та 10-х класів

Міністерство освіти оголосило про проведення конкурсного відбору підручників та посібників для учнів 1, 5-6 та 10 класів.