17 груд. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК СПРАВЛЯТИСЯ З ХВИЛЮВАННЯМ ТА ЕМОЦІЙНИМИ «ГОЙДАЛКАМИ»?

Як справлятися з хвилюваннями та емоційними «гойдалками», які виникають від чуток та новин про чергові обстріли?
16 груд. 2022

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ СТВОРЕНО КУРС ПРО БЕЗПЕЧНУ ОСВІТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

10 змістовних відео допоможуть учителям швидко поглибити знання щодо евакуаційних заходів, безпеки укриття, дистанційного і змішаного навчання, а також опанувати техніки психологічної підтримки та ефективної комунікації в умовах кризи.
15 груд. 2022

День комп'ютерної мишки

15.12.2022 у 2-А класі в рамках уроку інформатики проведено день комп'ютерної мишки
12 груд. 2022

Урок.ОСВІТА.UA запрошує публікувати власні напрацювання

Педагоги можуть опублікувати свої розробки на освітянському ресурсі національного рівня
11 груд. 2022

Рекомендації служби з охорони праці

Попередження травматизму зимовий період
10 груд. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВІДЧУВАЄТЕ ТРИВОГУ БЕЗ СВІТЛА ТА ЗВ'ЯЗКУ

На жаль, через чергові обстріли з боку рф більшість регіонів залишається без стабільної електрики та зв’язку. Для підтримки психоемоційного стану українців у межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та психологи продовжують надавати актуальні поради та рекомендації.
9 груд. 2022

НА ПЛАТФОРМІ «ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА» ВИЙШОВ НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «ШКОЛА БЕЗ ЦЬКУВАНЬ»

На платформі «Дія.Цифрова освіта» вийшов новий освітній серіал про протидію булінгу «Школа без цькувань», який цілісно розкриває явища цькування та пропонує доказові підходи його протидії.
7 груд. 2022

7 грудня-день української хутки

Флешмоб у закладі освіти. Приєднуйтесь!
6 груд. 2022

Вітаємо зі святом захисників України