Навчальний процес

Організація навчально-виховного процесу у 2015/2016 навчальному році

Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2015/2016 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом –  Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

-  І  семестр – з 01 вересня 2015 року по 25 (26) грудня 2015 року,

- ІІ семестр – з 11 січня 2016 року  по 27 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня 2016 року.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах, навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах  і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої школи:

для учнів 4-х класів проводиться з 12  по 21 травня 2016 року;для випускників 9-х класів – з 1 червня по 8 червня 2016 року;для випускників 11-х класів – з трьох предметів у два етапи: _______ квітня 2016 року у пунктах тестування — з української мови у формі ЗНО; з ______ по _______ травня 2016 року — у навчальних закладах з двох предметів — математики або історії України та предмета за вибором учнів. У 2015/2016 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: читання, української мови та математики.
     Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників:

9-х класів   10-11  червня 2016 року,

11-х класів 30-31 травня 2016 року.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

- осінні з 26 жовтня  по 1 листопада 2015 року;

- зимові з 28 грудня 2015 року по 11 січня 2016 року;

- весняні з 02  квітня по 10 квітня 2016  року.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.