14 лист. 2022

Вітаємо переможців!

11.11.2022 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
11 лист. 2022

Виховна година у 6-А класі, класний керівник Щегельська Наталія Сергіївна

Тема: "Тютюн -як снаряд, сигарета-як куля сповільненої дії. Турбота про здоров'я-ваш внесок у перемогу України!"
9 лист. 2022

Радіодиктант до дня української писемності та мови

Учні закладу 6-11 класів та педагоги долучилися до написання радіодиктанту.
8 лист. 2022

СПІЛЬНО ДО НАВЧАННЯ: СТВОРЕНО ПОСТЕРИ ПРО ПРАВИЛА ЕВАКУАЦІЇ У ШКОЛІ, МІННУ БЕЗПЕКУ, АКТИВНОСТІ В УКРИТТІ

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у межах загальнонаціональної кампанії «Спільно до навчання» розробила серію креативних плакатів для закладів освіти.
7 лист. 2022

ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ БУДУТЬ У «ДІЇ», – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

Цифровий документ про освіту буде в мобільному застосунку «Дія» і відображатиме дані, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, після звірення даних із відомостями Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та здійснення відповідних технічних доопрацювань.
6 лист. 2022

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ОСВІТНІЙ ХАБ «GOOGLE ЗНАННЯ»

Головна мета – надати учням, учителям та батькам інструменти для пошуку інформації.
5 лист. 2022

10 листопада 2022 року відбудеться онлайн-конференція «Цифрові інструменти Google для освіти» у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

З 14:00 до 16:15 години передбачено онлайн-доповіді та дискусії за участю експертів «Google for Education».
4 лист. 2022

Всеукраїнська онлайн-конференція «STEM-світ інноваційних можливостей»

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники, методисти, управлінці та керівники навчальних закладів, фахівці навчальних центрів.
3 лист. 2022

Веб-матеріали на допомогу педагогічним та бібліотечним працівникам до Дня української писемності та мови

Освітній портал Знайшов пропонує до Дня української писемності та мови веб-список безкоштовних матеріалів на допомогу педагогічним та бібліотечним працівникам.
2 лист. 2022

У ЛИСТОПАДІ НА БАЗІ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ВІДБУДЕТЬСЯ «ІНТЕНСИВ ЦИФРОВОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!»

Мета заходу – популяризувати серед шкільної аудиторії освітні програми Львівського національного університету імені Івана Франка в напрямі цифрової безпеки та познайомити майбутніх програмістів із провідними ІТ-компаніями. Це буде якісний освітній майданчик для підлітків, де вони набудуть навички в напрямі цифрової безпеки, зокрема зрозуміють, що означає «інформаційна гігієна», навчаться запобігати кібератакам та захищати системи й себе від кіберзлочинців.