15 вер. 2022

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН ЗАБЕЗПЕЧИТЬ БЕЗПЕРЕРВНЕ НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ПРОТЯГОМ УСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

15 вересня 2022 року громадська спілка «Освіторія» за підтримки МОН, Мінцифри, ЮНІСЕФ та у співпраці з УІРО доповнює й оновлює навчальний контент Всеукраїнської школи онлайн – державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.
14 вер. 2022

Всеукраїнська школа з української культури «Світ(и) Григорія Сковороди та українська ідентичність»

Запрошуємо до участі!
13 вер. 2022

Онлайн веб- квест до ДНЯ ПРОГРАМІСТА

День програміста— неформальне професійне свято. Участь у квесті учнів 7-10 класів нашого закладу у дистанційному форматі
12 вер. 2022

Завдання ХХХ Харківського міського турніру юних фізиків (2022/2023 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХХХ Харківського міського турніру юних фізиків, проведення якого заплановано наприкінці жовтня 2022 року у дистанційному форматі.
11 вер. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ОЗНАКИ ТРИВОГИ ТА ГЛИБОКОГО ПСИХОЛОГІЧНОГО ДИСКОМФОРТУ ТА ГОЛОВНІ КРОКИ ДЛЯ ЇХНЬОГО ПОДОЛАННЯ

Попри силі та згуртованості українців, кожен із нас на собі відчув ситуацію або відразу кілька, які загрожують безпеці. Наслідки психологічної травми так чи інакше впливають на світовідчуття і самоусвідомлення. Виникає стан тривоги, відчуття глибокого психологічного дискомфорту в питаннях про сенс існування, знайте, це початок екзистенційної кризи.
10 вер. 2022

ПРЕЗЕНТОВАНО ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІЗ АКТИВНОСТЯМИ У БОМБОСХОВИЩАХ ШКІЛ

Експерти ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти і науки розробили спеціальний порадник для вчителів, у якому зібрали ідеї активностей для школярів.
9 вер. 2022

ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ: СКЛАДОВІ РЕЖИМУ ДНЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА НОРМАЛЬНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Кожна дитина в Україні так чи інакше має наслідки психологічної травми, набутої через повномасштабне вторгнення росії на територію України.
8 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

Головним управлінням ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональним центром гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, а також організацією UNICEF розроблені «Уроки з основ мінної безпеки». Відео відзняті з метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, студентів і працівників, а також підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв. Інформаційні та методичні матеріали пропонується використовувати для проведення онлайн уроків з дітьми упродовж усього навчального року.
7 вер. 2022

Наукпоп-канал

«Наукуїмо»
6 вер. 2022

РОЗРОБЛЕНО ПОСІБНИК «АБЕТКА З БЕЗПЕКИ» ДЛЯ УЧНІВ ЗЗСО

Цьогорічний початок навчального року передбачає безпрецедентні заходи для безпечного освітнього середовища від дотичних органів влади. З цією метою в МАС розробили посібник «Абетка з безпеки» для школярів середньої школи.