24 лист. 2022

«Абетка безпеки» від ДСНС"

Інструкції, як поводитися в різних надзвичайних ситуаціях: воєнні дії, отруєння, чадний газ, техногенні катастрофи.
23 лист. 2022

ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ СТАРТУВАВ КУРС «НУШ: БАЗОВА СЕРЕДНЯ ОСВІТА»

Після проходження програми можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.
22 лист. 2022

Мінна безпека учнів під час військового стану

У 6-А класі класним керівником Щегельською Наталією Сергіївною проведено лекцію для учнів на тему "Мінна безпека учнів під час воєнного стану".
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи у закладі освіти

Сьогодні у 2-А класі проведено гру "Гідні вчинки" класним керівником Чекан Ларисою Іванівною
20 лист. 2022

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЩО ТАКЕ ТРИГЕРИ?

Сьогодні розповідаємо про тригери. Що вони означають?
19 лист. 2022

MENTAL HEALTH: АРТТЕРАПЕВТИЧНА РОЗМАЛЬОВКА ДЛЯ ПОДОЛАННЯ СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЙ У ДІТЕЙ

Міжнародний благодійний фонд «Parimatch Foundation» в Україні презентує новий продукт для дітей в межах програми «Mental Health» – терапевтичну артрозмальовку для подолання стресових ситуацій. Проєкт з'явився за участі Інституту когнітивного моделювання.
18 лист. 2022

Єдиний національний урок на тему:"Безпечна дорога додому"

Класними керівниками 2,4 та 8-А класів проведено єдиний національний урок.
17 лист. 2022

СТВОРЕНО ОНЛАЙН-КУРС «ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧИТЕЛЯ В УМОВАХ ЦИФРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Його створено для вчителів, студентів педагогічних спеціальностей та усіх, хто навчає дітей і цікавиться НУШ.
16 лист. 2022

День толерантності у закладі освіти

16.11.2022 проведено онлайн-захід для учнів 5-9 класів "Толерантність починається з мене"
15 лист. 2022

16 ЛИСТОПАДА – ВЕБІНАР ДЛЯ БАТЬКІВ «ДЕ ВЗЯТИ СИЛИ ТА ЕНЕРГІЮ»

У середу, 16 листопада 2022 року, відбудеться вебінар для батьків «Де взяти сили та енергію» у межах проєкту «Батьківський HUB».