27 серп. 2022

Рекомендації служби з охорони праці

Правила інформаційної безпеки під час війни
26 серп. 2022

Безпека дітей

Пам’ятка
25 серп. 2022

Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки

Державна служба якості освіти розробила рекомендації, які допоможуть директору школи організувати безпечне освітнє середовище і в очному, і в дистанційному, і у змішаному форматі навчання, а також більш ефективно змінювати формати залежно від безпекової ситуації.
24 серп. 2022

День Незалежності України 2022: історія та звичаї державного свята

Як з'явилося свято День Незалежності України та чому це свято важливе для кожного з нас.
23 серп. 2022

День прапора України 2022: історія свята, дата, цікаві факти

23 серпня відзначається державне свято - День прапора.
23 серп. 2022

З ДНЕМ МІСТА, ХАРКОВЕ!

У нашому закладі освіти проведено захід "Історичні стежки нашого міста". Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з історичним нарисом нашого героїчного, найгарнішого міста в Україні.
22 серп. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Продовжується набір учнів до 1-го класу.
21 серп. 2022

22-23 СЕРПНЯ ДЛЯ ОСВІТЯН ТА КЕРІВНИКІВ ВІДБУДУТЬСЯ ВЕБІНАРИ В МЕЖАХ РІЧНОЇ ПРОГРАМИ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»

2-23 серпня 2022 року відбудуться вебінари для педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників закладів освіти, у межах програми «Google Digital Tools for Education/Цифрові інструменти Google для освіти», яка здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.
20 серп. 2022

ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ РОЗРОБИЛИ САЙТ ПРО УКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ОСВІТИ

Ресурс допоможе міжнародній освітянській спільноті зрозуміти освітню траєкторію дитини, зокрема знання і навички, які вона отримала під час навчання в Україні. Ця інформація необхідна для адаптації дитини до нового закладу освіти за кордоном.
19 серп. 2022

ОПУБЛІКОВАНО ПОСІБНИК ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ДІТЕЙ У ЧАСИ ВІЙНИ

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» стане у пригоді вчителям, соціальним педагогам та психологам. Матеріали можуть бути використані для проведення уроків та тренінгів.