30 січ. 2023

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія"

Метою цієї конференції є об'єднання зусиль освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють безпеці дітей в інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти.
27 січ. 2023

27.01.2023 відбувся загальношкільний виховний захід

присв'ячений вшануванню пам'яті Героїв битви під Крутами
26 січ. 2023

Затверджено оновлену навчальну програму з предмета

«Основи здоров’я» для 6-9 класів закладів загальної середньої освіти
25 січ. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ПАМ’ЯТКА У ВИПАДКУ НЕБЕЗПЕКИ

У межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за ініціативою першої леді України Олени Зеленської команда МОН спільно із психологами телеграм-каналу «Подбай про себе» нагадує про поради у випадку небезпеки.
24 січ. 2023

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: МАТЕРІАЛИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Через непередбачувані воєнні дії з боку рф неможливо втримувати психоемоційні реакції. І це нормальна реакція організму на ненормальні ситуації. У межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за ініціативою першої леді України Олени Зеленської команда МОН спільно із психологами телеграм-каналів «Подбай про себе» та «Підтримай дитину» продовжують публікувати поради та рекомендації.
21 січ. 2023

Презентовано модель вступу до закладів вищої освіти у 2023 році

20 січня 2023 року, уМіністерстві освіти і науки Українивідбувсябрифінгщодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану.
20 січ. 2023

Загальношкільний захід до дня Соборності України

20.01.2023 у закладі було проведено онлайн-захід до дня Соборності України.
16 січ. 2023

Продуктивні канікули 2-А класу

Ось так з користю для навчання провели зимові канікули наші учні
13 січ. 2023

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: СТРАХ – ЦЕ НОРМАЛЬНА РЕАКЦІЯ ОРГАНІЗМУ НА НЕБЕЗПЕКУ

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та психологи телеграм-каналу «Подбай про себе» продовжують надавати актуальні поради для українців в умовах воєнного стану.
9 січ. 2023

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК «В ОЧІКУВАННІ» ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ

Понад 300 днів Україна перебуває в правовому режимі воєнного стану. Попри небезпеки з боку рф українці в єдності продовжують обороняти усі фронти. Для підтримки кожного МОН у межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за ініціативою першої леді України Олени Зеленської надає поради та рекомендації.