6 квіт. 2023

у нашому закладі
5 квіт. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: РОЛЬ РЕСУРСНОСТІ ТА УСМІШКИ

Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного стану. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якісне піклування про власний емоційний і психологічний стан допоможе з мінімальними втратами для життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій.
4 квіт. 2023

Челендж "Планка на підтримку ЗСУ"

у нашому освіти
3 квіт. 2023

Реєстрація для участі в НМТ розпочнеться з 3 квітня

До уваги випускників!
2 квіт. 2023

Міжнародний день книги

у закладі освіти
1 квіт. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 03.04.2023 РОКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ У ПЕРШИЙ КЛАС
31 бер. 2023

Основна сесія НМТ розпочнеться 5 червня

До уваги випускників!
30 бер. 2023

ПРІОРИТЕТИ МОН: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ВСІХ РІВНЯХ

Метою проєкту є забезпечення психічного здоров’я у сфері освіти на всіх рівнях
29 бер. 2023

ОСВІТНЯ ФУНДАЦІЯ «GOGLOBAL» ТА ГО «БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ» РАЗОМ ПОСИЛЮВАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНУ СТІЙКІСТЬ ОСВІТЯН ТА ШКОЛЯРІВ

Освітня фундація «GoGlobal» та громадська організація «Безбар'єрність» підписали Меморандум щодо співпраці. Організації разом працюватимуть над розробкою та промоцією заходів, спрямованих на посилення психологічної стійкості українських дітей та молоді, розвитку звички піклуватися про ментальне здоров'я, психосоціальною підтримкою освітян та учнів. Співпраця відбуватиметься у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яку створюють за ініціативою першої леді Олени Зеленської і підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
28 бер. 2023

У МЕЖАХ ЕКОСИСТЕМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ У СФЕРІ ОСВІТИ ЕКСПЕРТИ ВООЗ ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ПСИХОЛОГІВ

.