13 бер. 2023

Сьогодні, 13 березня 2023 року, оприлюднено демонстраційний варіант завдань НМТ

з історії України.
11 бер. 2023

«ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ В ОСВІТІ» – ВІДКРИТО КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

До проєкту запрошують освітян, що прагнуть застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів стійкості до дезінформації та маніпуляцій.
10 бер. 2023

«Як говорити з дитиною про війну» – 7 порад від психологів.

Пропонуємо переглянути ролик
9 бер. 2023

Шкільний онлайн-захід для учнів 1-7 класів

"Весна починається з Шевченка"
8 бер. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПІД ЧАС ЕМОЦІЙНИХ КОЛИВАНЬ

Діти не вміють так управно, як дорослі, контролювати чи пригнічувати сильні емоції і почуття (гнів, страх, тривогу, злість тощо), не кажучи про вміння екологічно ними керувати.
7 бер. 2023

Про проведення онлайн-тестування учнів 11 класів

з української мови, математики, історії України
6 бер. 2023

6 БЕРЕЗНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР ПРО ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ

Німецький інформаційний центр науки та технологій імені Лейбніца організовує «Вступний семінар до відкритих освітніх ресурсів».
5 бер. 2023

Як і коли можна зареєструватися на НМТ-2023

– розповіли в УЦОЯО
4 бер. 2023

НМТ-2023: УЦОЯО РОЗМІСТИВ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З МАТЕМАТИКИ

Фахівці УЦОЯО продовжують готувати демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ. Сьогодні ми пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання з другого обов’язкового предмета ー математики.
3 бер. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ЗАНЯТТЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ РЕСУРСНІСТЬ

Сьогодні чимало українців відчувають пригнічення та страх. Саме тому пропонуємо заняття, які допоможуть відновити ресурсність і налагодити психоемоційний стан.