5 черв. 2023

Онлайн-курс «Викладання англійської у новому контексті»

Британська Рада в Україні оголошує про запуск курсу «Викладання англійської у новому контексті» для вчителів англійської мови 7-х – 9-х класів, який був розроблений на підтримку реформи «Нова українська школа».
29 трав. 2023

Всеукраїнський інтернет-конкурс "Твій спортивний виклик"

Вітаємо наших переможців та призерів Всеукраїнського інтернет-конкурсу "Твій спортивний виклик" та бажаємо завжди дотримуватися активного спосібу життя, не втрачати бадьорості духу та оптимізму!!!
24 трав. 2023

Увага!Запрошуються усі бажаючі на вебінар о 17.00 24.05.2023

Вебінар "Маркет контенту, як ефективний інструмент підготовки" з Іваном Бондарем
2 трав. 2023

GOOGLE У СПІВПРАЦІ З МОН І МІНЦИФРОЮ ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ГРУ «INTERLAND: БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

«Interland» — це уявне контрольоване освітнє середовище, що зацікавлює дітей здобувати знання із цифрової безпеки. Гра занурює у змодельований світ, де діти разом із жителями міста, інтернавтами, виконують різноманітні пригодницькі завдання
26 квіт. 2023

День пам'яті Чернобильської катастрофи

Загальношкільний виховний захід
18 квіт. 2023

Заходи з мінної безпеки у заході освіти

Захід для учнів, вчителів та співробітників школи
16 квіт. 2023

Великодній кошик 2-А класу

Класний керівник Чекан Лариса Іванівна
12 квіт. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ І КОСМОНАВТИКИ

Хочете поринути в космічні пригоди? Тоді займайте місця в уявній ракеті. Приготувалися! Злітаємо! Ось наш корабель виходить у відкритий космос і пролітає повз планети, комети, інші об’єкти Сонячної системи.
11 квіт. 2023

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ СТВОРИЛИ ПУТІВНИК УЧАСНИКА НМТ-2023

У ньому зібрано необхідну інформацію, яка для зручності згрупована у форматі «запитання ‒ відповіді». Для того, щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. Для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди.
7 квіт. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ТУРБОТА ПРО СЕБЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного стану. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якщо ми будемо якісно дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, ми зможемо з мінімальними втратами для нашого життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій навколо.