11 лип. 2022

Результати конкурсу малюнків "Будиночок для котиків"

Харківська міська батьківська рада провела конкурс малюнків "Будиночок для котиків", у якому взяли участь три учениці нашої школи. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог та цікавих конкурсів!
10 лип. 2022

Курс "Домедична допомога" від ГО «Смарт освіта» і EdEra

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.
9 лип. 2022

PISA -2022: рамковий документ з оцінювання креативного мислення

Креативне мислення − одна з інноваційних галузей міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.
8 лип. 2022

Рекомендації служби з охорони праці при виявленні вибухових предметів

Будьте обережними!
7 лип. 2022

Увага! 7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

.
6 лип. 2022

Як написати мотиваційний лист для вступу: покрокова інструкція

Цього року вступники повинні написати мотиваційний лист для вступу.
5 лип. 2022

Розмова з дитиною про війну: поради психологів

Поради допоможуть батькам, опікунам та іншим близьким людям говорити з дитиною про війну та її наслідки
4 лип. 2022

КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій»

Опануй навички та техніки першої психологічної допомоги та емоційної підтримки від міжнародних експертів для застосування під час навчального процесу. Нараховується 1 кредит ЄКТС.
3 лип. 2022

ВСТУП-2022: АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ У ЧАТБОТІ «ОСВІТАВСІМ»

Для українських випускників та абітурієнтів МОН спільно із ДП «Інфоресурс» запустили зручний чат-бот «ОсвітаВсім», в якому можна знайти основні дати вступної кампанії, контакти служби підтримки та відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів.
2 лип. 2022

Увага!