1 лип. 2022

Розпочався основний етап вступної кампанії 2022.

1 липня 2022 року, стартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для випускників 11-х класів, а також вступників до ЗВО на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра. Для обох категорій можливість подання електронних заяв буде відкрита 29 липня.
30 черв. 2022

30 червня 2022 року, розпочалось прийняття електронних заяв від вступників на основі базової середньої освіти (після завершення 9-го класу).

Подати електронні заяви на бюджетну та контрактну форми навчання можна до 18:00 13 липня. Після цього прийом заяв буде можливий тільки на контракт (до кінця жовтня), якщо в закладі освіти є відповідні небюджетні конкурсні пропозиції.
30 черв. 2022

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АСТЕРОЇДА-2022

ЗО червня-Міжнародний день астероїда
29 черв. 2022

До уваги вчителів!

Студія онлайн-освіти Едера проводить разноманітні безкоштовні онлайн-курси для педагогів.
28 черв. 2022

День Конституції України

День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України.
27 черв. 2022

Вступ-2022: телефонні та онлайн-консультації потенційним вступникам

На період вступної кампанії (24 червня – 9 вересня 2022 року) працюватиме консультативна телефонна лінія Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року», прийматимутися звернення громадян на електронну пошту.
26 черв. 2022

Про програму кризової підтримки сімей, які виховують дітей з інвалідністю чи труднощами розвитку

Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Львівський центр реабілітації «Джерело» започаткували проєкт екстреного реагування на потреби дітей із труднощами розвитку або з інвалідністю. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених дітей та дітей, стан яких погіршився внаслідок воєнних дій на території України.
25 черв. 2022

Школярам пропонують долучитися до Міжнародної Школи з культурної дипломатії «Козацьке бароко - візитівка України».

Лабораторія з розвитку критичного мислення НЦ «Мала академія наук України» запрошує школярів віком 13-17 років до участів Міжнародній Школі з культурної дипломатії «Козацьке бароко - візитівка України», яка пройде в дистанційному форматі з 4 по 15 липня 2022 року.
24 черв. 2022

Круглий стіл про шкільний курс української літератури

Провідні українські філологи й літературознавці ініціювали проведення круглого столу «Шкільний курс української літератури в стратегії усвідомлення національної ідентичності», під час якого учасники обговорюватимуть новий вектор розвитку викладання та розробити стратегію створення нової моделі шкільного курсу української літератури.
23 черв. 2022

Пам'ятка на канікули

Шановні учні! Ознайомтеся з пам'яткою на літні канікули. Бережіть себе!