17 серп. 2023

ОСВІТНІ КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ВІД КОМПАНІЇ EDPRO

Компанія з розроблення інтерактивного обладнання та освітніх рішень EdPro долучилася до ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».
14 серп. 2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ І ОСВІТЯН ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА ІНТЕРНЕТІ

Сучасні діти не уявляють світ без інтернету, соціальних мереж чи онлайн-ігор. В Україні 96% дітей віком 10-17 років постійно користуються інтернетом. Це формує світогляд дитини, впливає на сімейні стосунки, допомагає навчатися, розвиває уяву, змінює дитячу дружбу. Водночас онлайн-світ створює безліч ризиків для маленьких користувачів.
10 серп. 2023

СТАРТУЄ НОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК — «НАВЧАТИ(СЯ): ЩО РОЗПОВІСТИ ПРО ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА УРОЦІ»

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції запустив курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці».
5 серп. 2023

21.08.20223 о 16.00 в укритті Харківського ліцею №73 (вул.Амосова, 24) Немишлянського району відбудеться зустріч батьків та педагогів з Харківським міським головою І.О.Тереховим.

Головна тема - організація освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти району.
28 лип. 2023

День Української Державності

у нашому ліцеї
20 лип. 2023

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДОПОМАГАЄ УЧНЯМ ВИЗНАЧИТИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

У пошуках себе люди можуть 3-4 рази за життя змінювати професію. Технології розвиваються, деякі професії стають не актуальними, тож виникає загроза втратити роботу. Водночас з'являються нові професії, які будуть більш адаптовані до нового поділу праці між людьми, машинами і програмними продуктами.
15 лип. 2023

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ РЕЖИМ ДИТИНИ НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Під час літніх канікул діти мають багато вільного часу і не обтяжені, на їхню думку, більшістю обов'язків школяра. Проте батькам важливо правильно організувати цей час і наповнити його корисностями — інакше стан дитини може погіршитися. Зʼясовуємо разом із психологами ГО «Підтримай дитину», які негативні наслідки може мати відсутність режиму і як цьому запобігти.
5 лип. 2023

5–9 липня 2023 року ІV Міжнародна науково-практична онлайн-конференція

«ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!»
10 черв. 2023

У ДОСТУПІ — ВСІ ВІДЕО ЮТУБ-ПРОЄКТУ «ІСТОРІЇ НЕ З ПІДРУЧНИКІВ» ПРО ЦІННІСТЬ ОСВІТИ ВІД «НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ» ТА ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА

У фокусі проєкту «Історії не з підручників» – учителі, батьки та учні, які є прикладами незламності і попри обставини продовжують навчати та здобувати знання.
7 черв. 2023

Учитель року - 2024

У 2023/2024 навчальному році конкурс відбуватиметься серед учителів географії, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, фізики.