Дистанційне навчання у воєнний час

Шановні батьки та учні 1-11-х класів нашого закладу!

З урахуванням ситуації, яка склалася у місті Харкові в умовах воєнного стану в Україні, з 01.09.2023 року освітній процес для учнів 1-11-х класів буде організовано шляхом використання технологій дистанційного навчання на платформі Human з використанням електронних підручників.

Зворотній зв'язок між вчителем та учнями відбувається через платформу Human.

Для отримання персонального коду приєднання до платформи Human зверніться до класного керівника або адміністратора закладу.

Інструкції по роботі з платформою Human:

1. Для приєднання учнів (телефон);

2. Для приєднання учнів (комп'ютер);

3. Інструкція для учнів по роботі з платформою;

4. Для батьків по роботі з платформою;

5. Для вчителів по роботі з платформою;

6. Для класного керівника по роботі з платформою;

7. Зразок заяви-згоди на збір персональних даних;

8. Сервіси дистанційного навчання.

1.  Наказ по ЗЗСО щодо організації освітнього процесу 2022/2023 н.р. у дистанційній формі

2. Наказ по ЗЗСО про перехід на ведення класних журналів в електронному вигляді у 2022/2023 н.р.

3. Витяг із протоколу рішення педради ЗЗСО щодо ведення класних журналів в електронному вигляді.