Євроклуб "Хваранг"

Сайт Євроклубу

Журнал "Хваранг"

Куратор Євроклубу "Хваранг" - Урушкіна Марина Ігоревна, педагог-організатор.

НАША DREAMTEAM:

Президент АУС, голова Медіа комітету - Яговкіна Олександра, учениця 9-А класу

Віцепрезидент - Кожушко Вероніка, учениця 10-А класу,

Голова Нанта клубу - Шін Руслан, учень 10-А класу,

Голова Арткомітету - Яговкіна Олександра, учениця 9-А класу,

Голова медичного комітету, головний редактор журналу - Кварацхелія Вероніка, учениця 9-А класу,

Голова Клубу розмовної англійської - Касьянова Варвара, учениця 9-А класу,

Голова К-рор клубу - Хоменко Єлизавета, учениця 10-А класу,

Голова STEM комітету - Вінніков Денис, ученик 10-А класу,

Голова екологічного комітету - Гімба Анна, учениця 9-А класу,

Протоколи Євроклубу

Портфоліо 2021

Портфоліо 2019

Європейський клуб "Хваранг" (надалі - Клуб) було створено 14.01.2014 в Харківській спеціалізованій школі №181 "Дьонсурі". В березні 2019 клуб було перейменовано з Європейського клубу "Паритет" в Європейський клуб "Хваранг". 22 травня 2019 відбулося урочисте відкриття осередку Молодіжної Фундації "Хваранг" (Сполучені штати Америки) за участі засновника фундації - Пак Ховарда.

Клуб здійснює свою діяльність на загальнолюдських засадах гуманізму і доброзичливості, поваги до національних почуттів і культурних традицій народів.

Клуб будує свою діяльність на основі таких принципів:

- рівноправність членів, самоврядування;

- добровільний вступ до клубу і вихід з нього;

- спільне прийняття рішень;

В своїй роботі Клуб керується власним Положенням. Робочими мовами є українська та інші мови, які вивчаються в школі.

Клуб ставить за мету:

1. Накопичити та поширити інформацію про традиції, історію, культуру своєї країни та країн які входять до ЄС.

2. Формування в молоді системи європейських цінностей.

3. Виховання дітей та учнівської молоді в дусі миру, дружби, взаємопорозуміння і співробітництва, формування позиції справжнього громадянина, який живе турботами свого краю, держави і своєї планети; сприяє активному відродженню національних культур, мов, традицій і їх взаємозбагачення.

Завданнями Клубу є:

-    проведення зустрічей та клубних змагань школярів, які є членами євроклубів (іноземними та рідною мовами);

-  проведення зустрічей із школярами європейських країн;

-    випуск шкільних друкованих видань;

- випуск ТВ новин;

-    святкування Дня Європи (травень);

-    проведення вікторин та квестів за європейською тематикою;

-    організація листування з іншими шкільними євро клубами;

-    проведення круглих столів для старшокласників, парламентських ігор, вікторин;

-    проведення конкурсів (конкурси малюнків, есе, статей на задану європейську тематику);

-    накопичення та поширення інформації про історію Європейського Союзу, його структуру, сучасний стан розвитку;-    сприяння вивчення іноземних мов;

-    формування почуття відповідальності учнів за долю суспільства, дотримання прав людини, охорону довкілля;-    сприяння загальному усвідомленню необхідності взаємної толерантності та поваги в відносинах між людьми, а також потреби в співпраці.