Шкільний музей

Головна мета національної освіти і виховання учнівської молоді – набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування духовної та моральної культури. Одним із найважливіших завдань школи є усвідомлення необхідності концентрувати увагу не лише на інформуванні школярів, а й на розвитку їх особистих якостей, апелювати до емоційної сфери, пробуджувати уяву і фантазію.

.

Серед численних інститутів, що виникли, як засіб збереження, пропаганди минулого і сьогодення, особливе місце посідають музеї навчально-виховних закладів. Діяльність музеїв різнобічна та широкомасштабна, в якій реалізуються важливі функції освіти, виховання та організація вільного часу учнів. Музей при закладі освіти системи Міністерства освіти України є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь і призначений для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури.

В нашій школі вже протягом тривалого часу праціюють два музеї:

- Музей етнографії,

- Музей корейської культури.