Переведення учнів

Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №181 «Дьонсурі» Харківської міської ради Харківської області»

Витяг з протоколу

засідання  педагогічної ради  ХСШ181 «Дьонсурі»

Від 27.05.2016

Голова –    Кім Л.А.

Секретар – Ковтун  О.Ю.

Присутні: 20 осіб

1. Слухали:

Ковтун О.Ю., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка доповіла,  що всі учні 1-8-х класів успішно закінчили навчальний рік та навчальну практику. За підсумками навчального року і навчальної практики, за даними звітів класних керівників усі учні 1-8-х класів переведені до наступних класів.

Виступили:

Кім О.О., заступника директора з навчально-виховної роботи, який доповів, що всі учні школи 1-3-х класів успішно закінчили навчальний рік та навчальні екскурсії. За підсумками навчального року і навчальних екскурсій, за даними звітів класних керівників усі учні 1-3-х класів переведені до наступних класів, всі учні 4-А класу успішно закінчили навчальний рік та навчальні екскурсії. За підсумками навчального року і навчальних екскурсій, за даними звітів класного керівника усі учні 4-А класу переведені до основної школи.

Постановили:

2.1.Перевести учнів 1-3-х класів таким чином:

2.1.1.Перевести учнів 1-А класу до 2 класу загальною кількістю – 29 учнів.

2.1.2.Перевести учнів 2-А класу до 3 класу загальною кількістю – 23 учня.

2.1.3.Перевести учнів 3-А класу до 4 класу загальною кількістю – 27 учнів.

Всього: 79 учнів

2.2.Перевести учнів 4-А класу до 5 класу основної школи загальною кількістю – 19 учнів.

2.3. Перевести учнів 5-8-х класів таким чином:

2.3.1.Перевести учнів 5-А класу до 6 класу загальною кількістю – 21 учень.

2.3.2. Перевести учнів 6-А класу до 7 класу загальною кількістю – 20 учнів.

2.3.3. Перевести учнів 7-А класу до 8 класу загальною кількістю – 22 учня.

2.3.4. Перевести учнів 8-А класу до 9 класу загальною кількістю – 17 учнів.

Всього: 80 учнів.

Голова                                                                      Л.А.Кім

Секретар                                                                             О.Ю.Ковтун

Витяг з протоколу

засідання  педагогічної ради  ХСШ181 «Дьонсурі»

Протокол9

Від 09.06.2016

Голова –    Кім Л.А.

Секретар – Ковтун  О.Ю.

Присутні: 17 осіб

1. Слухали:

Ковтун О.Ю., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка доповіла,  що всі учні 9-А класу успішно закінчили навчальний рік та навчальну практику. За підсумками навчального року і навчальної практики, за даними звіту класного керівника усі учні 9-А класу переведені до наступного класу.

Виступили:

Кім О.О.,заступник директора з навчально-виховної роботи, який доповів  про результати ДПА в 9-А класі за 2015/2016 н.р.

Постановили:

1.Перевести учнів 9-А класу до 10-А класу загальною кількістю – 19 учнів.

Всього: 19 учнів

Секретар                                                                          О.Ю.Ковтун