ЗВІТ ДИРЕКТОРА СІН О.В. ЗА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

НАШОГО ЗАКЛАДУ!!!

17 серп. 2023
ОСВІТНІ КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ВІД КОМПАНІЇ EDPRO
Компанія з розроблення інтерактивного обладнання та освітніх рішень EdPro долучилася до ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».
14 серп. 2023
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ І ОСВІТЯН ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА ІНТЕРНЕТІ
Сучасні діти не уявляють світ без інтернету, соціальних мереж чи онлайн-ігор. В Україні 96% дітей віком 10-17 років постійно користуються інтернетом. Це формує світогляд дитини, впливає на сімейні стосунки, допомагає навчатися, розвиває уяву, змінює дитячу дружбу. Водночас онлайн-світ створює безліч ризиків для маленьких користувачів.
10 серп. 2023
СТАРТУЄ НОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК — «НАВЧАТИ(СЯ): ЩО РОЗПОВІСТИ ПРО ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА УРОЦІ»
Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції запустив курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці».