Наказ про визначення початку прийому заяв про зарахування до ЗЗСО

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД                                   КОММУНАЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ

«ХАРКІВСЬКА                                                           «ХАРЬКОВСКАЯ

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА                          СПЕЦИАЛИЗИРОВАННАЯ ШКОЛА

І-ІІІ СТУПЕНІВ № 181                                               І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 181

«ДЬОНСУРІ»                                                                   «ДЁНСУРИ»

ХАРКІВСЬКОЇ                                                            ХАРЬКОВСКОГО

МІСЬКОЇ РАДИ                                                      ГОРОДСКОГО СОВЕТА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»                                     ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ»

НАКАЗ

10.05. 2018                                                                                                                                                                           №  108

Про визначення дати початку

прийому заяв про зарахування до ЗЗСО

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження  Порядку зарахування, відрахування учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», наказу Адміністрації  Немишлянського  району Харківської міської ради  від  08.05.2018 № 45 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району на 2018/2019 навчальний рік», наказу управління освіти Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради Харківської області від 10.05.2018 № 138 «Про визначення дати початку заяв про зарахування до ЗЗСО району»

НАКАЗУЮ:

1.                     Визначити 10 травня 2018 року початком прийому заяв про зарахування дітей до 1 класу відповідно до території обслуговування.

2.                     Заступнику директора Кім О.О. розмітити даний наказ на сайті закладу

3.                     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                           Л.А. Кім

Кім О.О.