Літній оздоровчий табір з денним перебуванням "Перлинка" та мовний табір "Мугунхва"

З 29 травня 2018 року на базі нашого навчального закладу  розпочав роботу  табір з денним перебуванням "Перлинка" та мовний табір "Мугунхва". Відпочинкова зміна триватиме до 15 червня 2018. Для дітей організовано дворазове харчування.

Дозвілля школярів урізноманітнять екскурсії, відвідування театрів, музеїв та дельфінарію. Для задоволення інтелектуальних, творчих та спортивних інтересів вихованців у таборах організована робота гуртків та спортивних секцій.

Програма табору:

Розклад Табору:

Фото МТ "Мугунхва"

Під час відпочинку у ДЗВ "Мугунхва" - мовний табір Сін Ольга Вікторівна, вчитель корейської мови проводить цікаві уроки з корейської мови. Фото-звіт уроку присвяченому острову Докдо. Фото-звіт.

Фото-звіт робот мовного табору "Мугунхва"