Про бібліотеку

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 181 "Дьонсурі" є першим в Україні  навчальним закладом  з поглибленим виченням корейської мови і культури, який функціонує з вересня 1998  року.

Бібліотека як структурний підрозділ була створена у грудні 2003 року, коли фактично припинилося централізоване комплектування бібліотек. питання створення сучасного фонду було і залишається для нас дуже актуальним.

Бібліотекар - Горева Людмила Геннадіївна

Освіта: Відділення структурної і прикладної лінгвістики  Горьківського  державного  університету  ім. Н.Г.Лобачевського,  інженер-лінгвіст; інститут патентознавства  при Харківському обласному Дому техніки, патентознавець.

Досвід роботи: Всесоюзний НДІ «Діпрококс», Харківська академія культури (методист по роботі з іноземними громадянами),  Харківська міська рада (постійна комісія з освіти, справ молоді та гуманітарних питань).

РІК СТВОРЕННЯ   БІБЛІОТЕКИ – ГРУДЕНЬ  2003

КІЛЬКІСТЬ КЛАСІВ    -   9

УЧНІВ                         -   198

ПЕДАГОГІВ                -   24